Chcesz nauczyć się tańczyć? Skontaktuj się z nami.

79 11 06 006 | biuro@tropicaldance.pl

Milonga Tropical

Tropical Dance Studios zaprasza na tradycyjne sobotnie milongi!


Mówią o nas, że naszą tangową atmosferą przypominamy Buenos Aires. Milonga w Tropicalu ma długą historię - już od 12 lat niezmiennie tańczymy tango argentyńskie w każdą sobotę do późnej nocy, bo na Tropicalu można polegać jak na Zawiszy.


Niepowtarzalny wystrój naszej sali tangowej doceniają także goście z zagranicy - gościliśmy już Tangueros z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Austrii, Czech, Słowacji, Łotwy, Estonii, Włoch, Białorusi, Ukrainy, Stanów Zjednoczonych, Francji i oczywiście Argentyny! Pokazy tanga argentyńskiego w Tropicalu są zawsze na najwyższym poziomie.


Na lekcjach tanga i milongach w Tropicalu wychowało się wiele dobrych tancerek i tancerzy tanga argentyńskiego. TDJ-e, którzy zaczynali tutaj swoją karierę, grają dziś także na znanych festiwalach i maratonach.


Weekendowi turyści z bliska i z daleka, którzy tańczą tango, zawsze odwiedzają Tropical, kiedy są we Wrocławiu, bo Milonga Tropical we Wrocławiu jest miejscem spotkań.


W warunkach epidemii organizujemy sobotnie spotkania tangowe. Zapewniamy środki do dezynfekcji rąk, dezynfekujemy wspólne powierzchnie oraz nieprzerwanie wietrzymy sale taneczne.


Czekamy na Was w najbliższą oraz każdą sobotę od godz. 20:00 do 23:00.

We are inviting you guys to our tango meetings in Tropical every Saturday from 8 pm till 11 pm. During corona-pandemic we provide hand sanitizers, common surfaces are being disinfected, rooms are being constantly ventilated as well.


Tropical Dance Studios
ul. Teatralna 10-12, piętro 3
50-055 Wrocław

tel. 603 524 032 lub 79 11 06 006

mail: biuro@tropicaldance.pl

Najbardziej aktualne informacje są dostępne na naszym profilu na Facebooku: Milonga Tropical oraz Tropical Dance Studios

Tropicalnie zapraszamy!!!

Nowy adres sobotniej milongi

W każdą sobotę parkiet czeka na tangowiczów na trzecim piętrze przy ul. Teatralnej 10-12 we Wrocławiu.

Milonga inauguracyjna w nowej siedzibie Tropicala • ul. Teatralna 10-12, III piętro • dj Sheldon Utley

Pokaz Anity i Adriana w Tropical Dance Studios

Na milondze w Tropical Dance Studios 14 lipca odbył się pokaz Anity i Adriana, pary tancerzy z Argentyny, którzy przyjechali do Polski, by dzielić się z nami prawdziwym tangiem argentyńskim! Bardzo dziękujemy tancerzom za niezapomniane chwile!
Pokazem można rozkoszować się tutaj:

część pierwsza

część druga

część trzecia

 

Link do wydarzenia na facebooku

Czekamy na Ciebie!

Masz pytania odnośnie zajęć w Tropical Dance Studios lub w Szkole Pierwszego Tańca?

NASZA SIEDZIBA

Teatralna 10-12, III p, pok. 315
Wrocław

ZADZWOŃ DO NAS

tel. 79 11-06-006

kom. 603-524-032

Honorujemy następujące karty: