Chcesz nauczyć się tańczyć? Skontaktuj się z nami.

79 11 06 006 | biuro@tropicaldance.pl

ZAPRASZAMY !

Milonga 23.04.2022

Zapraszamy na sobotnią milongę

Milonga Tropical

Tropical Dance Studios zaprasza na tradycyjne sobotnie milongi!


Mówią o nas, że tangową atmosferą przypominamy Buenos Aires. Milonga w Tropicalu ma długą historię - już od 12 lat niezmiennie tańczymy tango argentyńskie w każdą sobotę do późnej nocy.
Niepowtarzalny wystrój sali tangowej doceniają także goście z zagranicy - gościliśmy już Tangueros z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Austrii, Czech, Słowacji, Łotwy, Estonii, Włoch, Stanów Zjednoczonych, Francji i oczywiście Argentyny! Pokazy tanga argentyńskiego w Tropicalu są zawsze na najwyższym poziomie.


Na lekcjach tanga i milongach w Tropicalu wychowało się wiele dobrych tancerek i tancerzy tanga argentyńskiego. TDJ-e, którzy zaczynali tutaj swoją karierę, grają dziś także na znanych festiwalach i maratonach.


Weekendowi turyści z bliska i z daleka, którzy tańczą tango, zawsze odwiedzają Tropical, kiedy są we Wrocławiu, bo Milonga Tropical we Wrocławiu jest miejscem spotkań.Czekamy na Was w każdą sobotę od godz. 20:00 do 23:00.

We are inviting you guys to our tango meetings in Tropical every Saturday from 8 pm till 11 pm.Najbardziej aktualne informacje są dostępne na naszym profilu na Facebooku: Milonga Tropical oraz Tropical Dance Studios

Zapraszamy!

Nowy adres sobotniej milongi

W każdą sobotę parkiet czeka na tangowiczów.

Milonga inauguracyjna w nowej siedzibie Tropicala • ul. Teatralna 10-12, III piętro • dj Sheldon Utley

Czekamy na Ciebie!

Masz pytania odnośnie zajęć w Tropical Dance Studios lub w Szkole Pierwszego Tańca?

NASZA SIEDZIBA

Teatralna 10-12, III p, pok. 315
Wrocław

ZADZWOŃ DO NAS

tel. 79 11-06-006

kom. 603-524-032

Honorujemy następujące karty: