Chcesz nauczyć się tańczyć? Skontaktuj się z nami.

79 11 06 006 | biuro@tropicaldance.pl

Tango & Cafe

Tango & Cafe lub Minimilonga poranna - to projekt zainicjowany przez Rafaela. Ideą inicjatywy była chęć umożliwić tańczyć tango przede wszystkim tym, którzy nie mają możliwości spędzać na parkiecie godzin wieczornych, do tej pory tak popularnych dla milong. Początkowo minimilonga poranna odbywała się w jednej z kawiareń w centrum Wrocławia, a później została przeniesiona do szkoły tańca Tropical Dance Studios. 


Obecnie Tropical Dance rozważa przywrócenie minimilongi porannej do centrum miasta - a to z myślą o tangueros, którym ta pora dnia odpowiada najbardziej. Jak tylko sprawy organizacyjne zostaną pomyślnie przeprowadzone, ponownie ruszy we Wrocławiu Milonga Poranna Śmiech. My zapraszamy Was już dzisiaj - aktualne informacje znajdą się na naszej stronie internetowej oraz na naszym profilu na Facebooku już w najbliższym czasie.


Minimilonga poranna Tango & Cafe

Wszystkie tangowe poranne ptaszki zapraszamy tradycyjnie na poranne tango i kawę do Tropical Dance! W menu - dobra muzyka, urocze tango i przyjemne rozpoczęcie dnia.Niezmiennie jesteśmy dla Was

Czekamy na Ciebie!

Masz pytania odnośnie zajęć w Tropical Dance Studios lub w Szkole Pierwszego Tańca?

NASZA SIEDZIBA

Teatralna 10-12, III p, pok. 315
Wrocław

ZADZWOŃ DO NAS

tel. 79 11-06-006

kom. 603-524-032

Honorujemy następujące karty: